GALERİCİNİN AZGIN KARISININ SEKS FANTEZİLERİ BÖLÜM (1)

0
700

GALERİCİNİN AZGIN KARISININ SEKS FANTEZİLERİ BÖLÜM (1)

Merhabalar değerli okurlar ben Aytekin 26 yaşında bir fotografçıyım, genellikle manken ve foto modeller için kapak fotoğrafı çeken biriyimdir. Küçük yaşta girdiğim foto Hikmet tin yanında yetişip askerden sonrada kendi dükkanımı açmış ve işlerimi büyütmeyi başarmış biri olarak kendimle her zaman gurur duymuşumdur. Ama büyük şehrin dertleri beni bu erken yaşta yormaya başlamıştı, artık kendime şehir dışından bir müstakil ev alıp işlerimi de buradan yürütme kararı aldım. Şehrin dışında ormanın içinde güzel bir site buldum müstakil evler orman gürültüsüz ve sakin bir yerdi.

Dükkanı kapatıp buradan bir villa aldım iyi komşularım vardı her kez kendi işinde gücünde insanlar rahat bir ortamdı, işlerimi buradan yönetmeye başlamıştım. Seks konusunda oldukça geniş bir çevreye hakimdim özellikle foto model Aysun seks konusunda doyumsuz bir kadın olarak beni her zaman cezbetmişti. Yeni evimi oldukça çok beğenmiş neredeyse benden hiç çıkmamaya başlamıştı, seks konusundaki tecrübelerini yeni evimde sergilerken işler konusunda da bana yeni müşteriler bularak hem seks hem maddi olarak beni tatmin ediyordu.

Aslınsa Aysun ile takılmak benimde işime gelirken aradığım huzur ortamını bulmakta zorlanıyordum, her gece disko gece kulübü beni hiç rahat bırakmayan bir kızdı. Rahatsız olmaya başlamıştım ama bırakmak işime gelmiyordu, bu arada hemen yan komşum galerici Naci bey ile ahbap olmuştuk. İşleri oldukça iyi olan Naci bey 55 yaşında biriydi hayatını çalışarak harcamış bir ihtiyardı. Naci beyin 23 yaşında Alev ismin seksi bir eşi vardı belli ki para için evlenmiş bir kadındı, Aysun ile arkadaş olmuş beraber takılıyorlardı.

Aysun nun kendisine kafa dengi bir arkadaş bulması benim işime gelmişti. Alev ile beraber takılıyor neredeyse hiç ayrılmıyorlardı, Naci bey genellikle yurt dışına çıkıyor araç alım satımını oradan da yapıyordu. Bu sürede Alev hep yalnızdı Aysun bir gün bana öyle bir şey söyledi ki inanamadım, biz Alev ile sevişiyoruz kadın tam bir seks manyağı ben bile baş edemiyorum dedi. Ne diyorsun sen Aysun dedim bana senin onu sikmeni istediğini söyledi dedi, bu kadın tam bir fantezi düşkünü ve bir grup sikiş istiyor dedi.

Bu benim işime gelir sen ne dersin diye sordu kocası da hazır burada değilken gel beraber şu orospuya gösterelim gününü demişti. Alevi sikmek istiyordum ama böyle bir şey beklemiyordum açıkçası, tamam olur dedim Aysun hemen Aleve haber verdi. Birazdan burada olacak aşkım doya doya bas şu fahişeye diyordu, Alev bir saat içinde gelmişti makyajını yapmış seksi kıyafeti ile karşımda duruyor bütün hatlarını bana gösteriyordu. Aysun gel bebeyim biz beraber yukarı aşk odamıza çıkalım erkeğimiz birazdan gelir diyordu, iki azgın hatun yatak odamda beni bekliyor neler olacağından habersiz ben ise heyecanla merdivenleri çıkıyordum.

Yukarı çıktığımda ikisi de soyunmuş el ele tutuşmuş beni bekliyorlardı ikisi de uzun saçlarını arkalarından örmüş aynı liseli kızlar gibi heyecandan titriyordu. Yanlarına yaklaştım Alevin bembeyaz teni yuvarlak kalçaları ve dik memeleri ile adeta Aysun a meydan okuyordu. Öpüşmeye başladık Alev dilini boğazıma kadar sokarken Aysun sikimi iki eliyle birden okşuyordu, ikisi de önümde diz çöküp bana sakso çekmeye başladı.

Kızların azgınlığı her hallerinden belli idi sikişmek için ellerinden geleni yapıyorlar beni kızıştırıyorlardı. Taşaklarıma kadar yalıyorlar resmen sikimi sömürüyorlardı birbirleri ile öpüşmeleri bile beni farklı dünyalara götürürken ben kızların bu ateşini nasıl söndüreceğimi düşünüyordum. İkisini de yatağa atıp üst üste koydum Alev üste idi sikimi dayayınca zevk inlemeleri çığlıklara döndü dayanamıyorum sok sikini içime diyordu. Dibine kadar soktuğum sikimi acımasızca ileri geri gidip gelirken Aysun alttan dayanamıyorum bana da sapla erkeğim diyordu ikisini de sırayla sikmeye devam ettim.

Kızlar domalıyor birbirlerinin amını götünü yalıyor bana sakso çekiyorlardı, ikisini de sırayla kucağıma alıp ayaklarını yerden keserek havada pompalıyordum. Azgın fahişeler doymuyor daha çok istiyorlardı Aleve sikimi hızlıca yalamaya başladı dayanamıyorum boşal ağzıma diyordu. Aysun da hemen yanına geldi doyur bizi sevgilim demeye başladı, kızların ağzını sikerek içimde ne varsa ağızlarına boşaldım. O gece sabaha kadar orospular beni rahat bırakmadı sabah olduğunda yerimden kalkamıyordum, Alev bana artık tek erkeğim sensin bütün fantezilerimi seninle yapacağım dedi. Bir sonraki yazımda Alevin akla gelmeyen fantezisini anlatacağım takibe devam edin…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here