SEVGİLİMİN BEKARETİ OTEL ODASINDA KALDI

0
150

SEVGİLİMİN BEKARETİ OTEL ODASINDA KALDI

Merhaba değerli okurlar ben  Tarık 23 yaşında aslınca çalışkan terbiyeli bir gencimdir, hayatımı düzenli ve sade yaşamayı seven kuralları olan bir genç olarak etrafım tarafından sevilen biri olarak tanınırım. Üniversite öğrencisi ve babamın şirketinde çalışarak kendi harçlığımı kazanırım okul günlerim güzel ve başarılı geçiyordu. Aynı kendim gibi bir sevgilim Aynur ile takılır günümüzü okul ve iş alanında geçirmeyi severdik, Aynur da benimle beraber babamın şirketinde çalışıyordu.

Okula ve iş beraber giderdik seks konusunda ise Aynur ve ben ufak kaçamaklardan mutlu olmayı biliyorduk. İkimizin de seks konusunda çok bir tecrübesi yoktu ama mutlu olmak için Aynur ve bana tenlerimizin birbirine değmesi bile yetiyordu, hayatımızı bir rutine bağlamıştık. Okulumuz çok iyi gidiyor sorunlarımız olmadan yaşaya biliyorduk, sene başından beri çalışıp biriktirdiğim para ile Aynur a güzel bir tatil yaptırmayı planlıyordum. Aynur un ailevi durumu çok iyi değildi babası bir fabrikada işçi olarak çalışıyordu. Aynur ise kazandığı bütün parayı eve veriyor kendisine hiç bakmıyordu.

Bu duruma bazen çok kızıyordum ama anlayışla karşılamam lazımdı çoğu ihtiyacını Aynur istemese de karşılıyor, kıyafet ve kuaför masraflarını veriyordum. Üvey annemim gittiği kuaföre gönderiyor ücretini üvey annem Tuğba dan almalarını istiyordum. Üvey annem Tuğba ise 45 yaşında çok iyi bir insandı babamla evleneli yaklaşık 3 sene olmuştu. Tuğba aileden zengin bir kadındı benden bir yaş büyük bir kızı vardı, ama ben hiç görmemiştim Amerika da yaşıyordu.

O sene güzel bir otelde Tuğba nın sayesinde bir tatil satın almıştım para yetmemişti Tuğba gerisini tamamlamıştı. Beni çok severdi her zaman senin gibi bir oğlum olsaydı derdi bana, bende onu sever ve sayardım tatile giderken bile hatta kendi arabasını bize vermişti. Aynur ile yolla çıkmıştık eğleniyor yolun tadını çıkarıyorduk, mutluyduk okulu çok iyi bir derece ile bitirmiştik ikimizde. Önümüzde sadece benim askerliğim kalmıştı ve sonra evlenecektik, Aynur un eşim olmasını çok istiyordum.

Yola giderken Aynur sana otelde bir hediye vereceğim dedi, ne vereceksin deyince de otele kadar heyecanlan bakalım aşkım dedi. Otelimize varmıştık gerçekten çok büyük ve klas bir oteldi, Tuğba olmasa kesinlikle burada tatil yapamazdım. Odamıza yerleşmiş ben heyecanla Aynur u bana vereceği hediyeyi bekliyordum, Aynur duş almış seksi bir gece kıyafeti giyinmişti. Yanıma geldi karşıma geçip önümde diz çöktü konuşmadan suratıma bakıyordu ne oldu dedim sana güveniyorum dedi.

Tabi ki güveneceksin seni kıracak hiçbir şey yapamam seni seviyorum dedim, biraz anlamıştım aslında Aynur senin olmak istiyorum artık dedi. Her şeyim ile sadece senin olmak istiyorum dedi, ikilemde kalmıştım aslında büyük bir riskti. Aynur u seviyordum ama zamanın bize ne göstereceğini bilmiyordum, acele etmek istemiyordum bir yandan da Aynur a hayır deyip kadınlık gururunu kırmak istemiyordum. Bu konuyu iyice düşündün mü aşkım dedim evet dedi, Aynur un heyecanı suratından belliydi bendimde heyecanım artık adeta kalbimi sıkıştırmaya başlamıştı.

Aynur u çok istiyordum ama zamana bırakmak daha mı kolay olacaktı, Aynur çok istiyor benimle birlikte olmak istiyordu. Artık benim için derin bir düşünce başlamıştı Aynur ile birlikte olmak güzel ama endişeli bir konu olacaktı. Artık zaman isteyemez fazla düşünemezdim vereceğim karar Aynur u kırmadan olmalıydı, bir anda öpüşmeye başlamıştık Aynur beni soyuyordu. Artık düşünmek içinde karar vermek içinde çok geçti Aynur heyecandan dudakları titriyordu, elini kaprimin içine sokmuş sikimi okşamaya başlamıştı.

Heyecanı her halinden beli idi sakin olmasını istedim kucağıma oturt dum bacaklarını okşayarak boynunu öpüyordum, Aynur ise beni tahrik etmek için zevk iniltilerine başlamıştı kucağımdan kalkıp beni ayağa kaldırdı. Kaprimi çıkardı kalkmış sikimi yalamaya başlamıştı daha öncelerden de yapardı ama bu sefer farklı idi, yatağa yatırıp amını yalamaya başladım. Aslında ben halen Aynur un vaz geçmesini bekliyordum ama olmadı Aynur istiyorum seni diyordu bacaklarının arasına girdim.

İstiyor musun dedim evet çok istiyorum diyordu sikimi amında gezdirirken heyecandan kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu. İçine girmeye başlamıştım Aynur acıdan kendisini sıkıyor ne yapacağını bilmeden inliyordu acıdığını söyledi yavaş olmamı istedi. Yavaş ca ileri geri gidip gelerek dibine kadar inmiştim, Aynur kızlığını ve gençliğini bana bırakmıştı artık. Aynur un istediği olmuş ve sekse alışmıştı. İstediği her pozisyona sokuyordum sevişmemiz artık heyecandan çıkmış ateşli bir aşka dönmüştü.

Memelerine kadar yalıyor arasına sokuyordum aradan yaklaşık bir saat geçmişti bir türlü boşalamıyordum. Aynur u domaltıp bütün gücümle hızlıca ileri geri yaparak götünün üzerine boşaldım, Aynur ile bir hafta otelde kaldık her gün sevişiyorduk. Eve döndüğüm zaman Tuğba ile konuştum önce hata yaptığımı söyledi ama aşk böyle bir şey işte aniden gelir dedi. Bir ay içinde Aynur a evlenme teklifinde bulundum, durumu babama anlattım Aynur u istemiştik nişanlandık şimdi benim askerlik işimin bitmesini bekliyoruz. Hemen evleneceğiz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here